De waarde van uw woning weten? Bel dan06-41225684voor een vrijblijvende waardebepaling.
Wilt u ook een vrijblijvend gesprek over uw woonwensen? Bel dan 06-41225684

Telefoon: 0641 225684

Vorige | Volgende

Aekerlaethofstraat 12 Margraten

Bewaar object
Deze woning is verkocht

Omschrijving

Hélène TERRA Makelaardij biedt aan: Aekerlaethofstraat 12 Margraten

Op een paar minuten lopen van het Amerikaplein, in een rustige straat, staat deze keurig onderhouden geschakelde woning met een zonnige tuin, oprit en carport. In totaal zijn er vier slaapkamers en de indeling op de begane grond mag gerust verrassend genoemd worden. De berging met eigen entree biedt de mogelijkheid voor een kantoor aan huis, perfect voor de zzp’er!
Iets verder in de straat, naast het gemeentehuis, is een omheind speeltuintje voor de kinderen. Aan het Amerikaplein zijn een supermarkt, drogist, bakker en een groentewinkel gevestigd. Met de fiets zijn de slager, basisschool, kinderopvang en de sportverenigingen in het dorp goed bereikbaar. Margraten heeft een uitstekende busverbinding met Maastricht, Gulpen en Vaals. Voor wandel-, fiets- en motorliefhebbers is de ligging in het Heuvelland heel aantrekkelijk.

Indeling:

Begane grond:
Ook al gebruiken de bewoners de entree onder de carport, de officiële entree is aan de voorzijde. In de hal zie je een lichte tegelvloer, de meterkast en de nette toiletruimte met fonteintje.
De 8 meter diepe woonkamer (ca. 30.8 m²) is een fijne leefruimte met een eiken parketvloer en een grote schuifpui naar de achtertuin. Het eetgedeelte is aan de achterzijde, naast de keuken, en vanaf de bank kijk je naar de rustige straat.
In de hoek van de woonkamer is een deur naar de tuingerichte eetkeuken (ca. 16.6 m²). De lichte L-opstelling met een granieten werkblad en dubbele spoelbak is voorzien van een keramische kookplaat, afzuigkap en een koelkast. Voor de wasmachine en vriezer is de naastgelegen, verwarmde berging (ca. 8.3 m²) met klein keukenblok een prima plek. Er ligt, net als in de hal en keuken, een lichte tegelvloer. Deze ruimte kan uitstekend dienst doen als kantoor aan huis en het maken van een doorbraak naar de woonkamer of keuken is mogelijk.

Eerste verdieping:
Achter een van de deuren in de woonkamer is de trap naar de eerste verdieping. Als eerste kom je op de overloop, waaraan drie slaapkamers en de badkamer grenzen. De badkamer (ca. 5.5 m²) is ingedeeld met een inloopdouche, tweede toilet, apothekerskast, designradiator en een houten badmeubel met wastafel.
Aan de voorzijde zijn twee slaapkamers van ca. 12.5 en 6.1 m². De grootste slaapkamer is goed in te delen met een tweepersoonsbed en een 2.70 meter brede garderobekast. Voor de kinderen, als werkkamer of hobbyruimte zijn de naastgelegen slaapkamer en de slaapkamer aan de achterzijde (ca. 8.9 m²) heel geschikt.

Tweede verdieping:
Op de overloop is een vaste trap naar de zolderkamer (ca. 10 m²) met een dakraam en gevelraam. Het is mogelijk om een extra slaapkamer te realiseren, waarbij een dakkapel de ruimte nog ruimer en lichter zal maken. Het dak is geïsoleerd en in de schuinten van het dak is veel praktische bergruimte.

Exterieur:
Deze aantrekkelijke woning heeft parkeergelegenheid op eigen terrein, waarbij de carport met lichtkoepel de meest geschikte plek is. In de voortuin zie je diverse, lage beplanting waarvoor je geen groene vingers nodig hebt.
Vanuit de woonkamer en keuken is de achtertuin op het zuidoosten te bereiken. Het grote terras grenst aan een border en het gazon. Voor de houten berging is een tweede terras gemaakt, waardoor je ook ’s middags en ’s avonds in de zon kunt zitten.

Bijzonderheden:
- Parkeergelegenheid op eigen terrein (oprit en carport);
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (2013, eigendom);
- Glasvezel aangelegd;
- De woning heeft dak-, spouwmuur- en vloerisolatie;
- Hardhouten kozijnen en een kunststof schuifpui, voorzien van dubbel glas;
- Energielabel C

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
eengezinswoning
Type woning
geschakelde woning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1992
In aanbouw
nee
Bouwperiode
vanaf 1991 t/m 2000

Details

Voorzieningen
buitenzonwering, dakraam, glasvezel kabel, mechanische ventilatie, schuifpui
Ligging
aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk
Permanente bewoning
ja
Daktype
zadeldak
Dakmateriaal
pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
116 m²
Perceel
225 m²
Inhoud
390 m³

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal etages
3
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, ligbad, toilet, wastafel
Keuken type
dichte keuken, woonkeuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie
Soort verwarming
cv ketel
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel bouwjaar
2013
Ketel type
Nefit HR
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
C
Einddatum energielabel
2033-09-13

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Eijsden-Margraten A 6380
Oppervlakte
225 m²
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin, voortuin
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
97 m²
Ligging hoofdtuin
zuidoost
Totale oppervlakte
116 m²

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
vrijstaand hout
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Aekerlaethofstraat 12 Margraten

naar Aekerlaethofstraat 12 Margraten
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object