Omschrijving
Hélène TERRA Makelaardij biedt aan: Geulhemmerweg 23 Berg en Terblijt
Wonen, werken, gasten ontvangen en genieten van de prachtige natuur. Op maar liefst 2450m2 eigen grond staan een vrijstaande woning van 172m2 en een gastenverblijf van 70m2, beiden met prachtig uitzicht naar het privé-hellingbos aan de achterzijde. Het gastenverblijf met eigen voorzieningen is verdeeld over drie verdiepingen en in de vlakke zijtuin geniet u van de zon en het uitzicht naar de dierenweide, waar nu een alpaca woont. Sprokkel haardhout uit uw eigen bos en geniet van de vele vogels en andere dieren in de tuin. Dit is een prachtige plek in het Limburgse Heuvelland waar genieten een nieuwe dimensie krijgt…
Dankzij de ligging tussen Berg en Terblijt en Valkenburg zijn alle benodigde voorzieningen binnen handbereik. U heeft de keuze uit meerdere supermarkten, basisscholen en er zijn vele sportverenigingen. Voor fanatieke fietsers en wandelaars is dit een prachtige plek om te wonen met vele wandel-/fietsroutes langs groeves en door mooie dorpjes. Tegelijk woont u op iets meer dan 5 minuten van de snelweg A79 waardoor Maastricht binnen 10 minuten te bereiken is.
Indeling:
Begane grond:
Via de overdekte entree is de hal van deze speels ingedeelde woning te bereiken. U ziet de trappen naar het souterrain en de eerste verdieping, de meterkast en een deur naar de luxe toiletruimte met fonteintje.
De woonkamer is een lichte leefruimte van circa 40m2 met mooi uitzicht en lichtinval aan drie zijden. Openslaande deuren geven toegang tot de serre en de stoere houtkachel, die u kunt voeden met hout uit eigen bos, is de sfeermaker in de woonkamer. Vanuit de eetkamer kijkt u, net als vanuit de woonkamer, richting het privé hellingbos.
De design keuken uit 2009 heeft een wit composiet werkblad en alle benodigde inbouwapparatuur: een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, oven, magnetron, Amerikaanse koelkast en een vaatwasser. Door het brede raam heeft u panoramisch uitzicht naar de Geulhemmerweg met fraaie mergelwoningen en het Heuvellandschap. De massief eikenhouten vloer geeft de keuken en eetkamer een aangename sfeer.
Vanuit de woonkamer en keuken stapt u de circa 13.5 meter brede serre in met meerdere schuifpuien naar de tuin. Dit is een heerlijke plek om het hele jaar te genieten van het uitzicht en privacy.
In de hoek van de serre is een deur naar de garage, die is verbouwd tot gastenverblijf. Op de begane grond zijn de eetkeuken, een bergkast en de badkamer. Ook ziet u in het gastenverblijf de trappen naar de woonkamer in het souterrain en de slaapkamer op de eerste verdieping. De badkamer is ingedeeld met een douche, toilet en een wastafel.
Souterrain:
Het souterrain van het huis bestaat uit twee delen. Via de trap in de hal komt u in een kelderruimte met een aansluitende berging/-cv-ruimte. In de hoek van de kelder is ruimte om de wasapparatuur neer te zetten. De stortbak is voorzien van koud en warm water en er is genoeg ruimte om spullen op te bergen.
Het gastenverblijf heeft een eigen souterrain met meerdere ramen aan de achterzijde en een deur richting de tuin. Het souterrain, ingericht als woonkamer, biedt genoeg ruimte aan een zit- en eetgedeelte.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping is een mooie overloop met maar liefst 6 dakramen waardoor veel licht naar binnen valt. Verder zijn op deze verdieping de luxe badkamer en drie slaapkamers, waarvan een met een aparte kleed-/werkkamer. De dakkapellen met ramen in roedeverdeling zorgen ervoor dat u vanuit de slaapkamers optimaal kunt genieten van het hellingbos. De hoofdslaapkamer heeft zicht tot in de nok en een deur met Frans balkon.
De moderne badkamer, vernieuwd in 2009, is ingedeeld met een inloopdouche, wastafel, toilet en een bidet. De grijze tegels op de vloer vormen een mooie combinatie met het witte sanitair en de lichte bruintinten van de tegels op de wanden.
Op de eerste verdieping van het gastenverblijf is een ruime tweepersoons slaapkamer met een dakkapel en bergruimte in de schuinten van het dak. Deze kamer kunt u bereiken vanuit de keuken van het gastenverblijf.
Exterieur:
Niet alleen de woning maar ook de tuin is heel verrassend. Aan de achterzijde ligt een omheind hellingbos met hoge bomen, perfect om dieren te houden en als speelplek voor de kinderen. Aan de linkerzijde van de woning is een vlakke zijtuin met een groot terras en een kleine, omheinde weide omringd door bosschages. Aan de voorzijde zijn een mooie siertuin en een brede oprit voor twee auto’s. Ook ziet u hier een smeedijzeren poort naar de weide.
Bijzonderheden:
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Atag, 2019, eigendom);
- Elektrische installatie met 8 groepen en 2 aardlekschakelaars;
- 10 zonnepanelen met een capaciteit van ca. 1800 KWh piekwatt;
- Het dak van de woning is geïsoleerd (Unidek) en de uitbouw is voorzien van vloerisolatie;
- Kunststof kozijnen (2008) met HR++ glas (woonhuis en gastenverblijf);
- Luxe badkamer, toiletruimte en keuken (2009);
- Zelfstandig gastenverblijf met een eigen entree, keuken en badkamer;
- Zeer ruim perceel met een privé-hellingbos en een vlakke tuin met (dieren)weide.
Lees de volledige omschrijving