De waarde van uw woning weten? Bel dan06-41225684voor een vrijblijvende waardebepaling.
Wilt u ook een vrijblijvend gesprek over uw woonwensen? Bel dan 06-41225684

Telefoon: 0641 225684

Vorige | Volgende

Oude Akerweg 37 Gulpen

Bewaar object
Deze woning is verkocht

Omschrijving



Oude Akerweg 37 Gulpen

Aan de rustige Oude Akerweg staat deze goed onderhouden, geheel gemoderniseerde vrijstaande woning boordevol sfeer. Op de bovenverdieping zijn drie slaapkamers en de luxe badkamer en het souterrain is verbouwd tot een grote studeer-/kantoorruimte en twee (slaap)kamers. De begane grond biedt ruimte aan een gezellige woonkamer, eetkamer, keuken en de bijkeuken. Het U-vormig terras en de goed onderhouden tuin aan drie zijden maakt deze woning tot een fijne plek voor een gezin waar je wonen met werken kunt combineren. De zonnepanelen zorgen voor een lagere energienota, het dak is in 2016 geïsoleerd en de cv-ketel is vorig jaar vernieuwd.

De Oude Akerweg is te bereiken via het busstation aan de Burgemeester Teheuxweg. Loop via de Gulperberg het Heuvelland in of loop naar het gezellige centrum met diverse winkels, horecagelegenheden en supermarkten. Gulpen heeft een busknooppunt met goede verbindingen naar Maastricht, Heerlen en Aken en via de N278 en de aansluitende N281 rij je na iets meer dan 10 minuten de A76 op of volg je de weg naar de Parkstadring.



Indeling:

Souterrain:

Via de trap in de hal loop je omlaag naar het souterrain. In 2016 is deze verdieping verbouwd waarbij de garage en de bergingen zijn getransformeerd in een grote studeer-/kantoorruimte en twee slaap-/logeerkamers. De (slaap)kamers hebben geen raam en de studeer-/kantoorruimte heeft een groot raam op de plek waar vroeger de garagedeur zat. Tevens zijn op deze verdieping een berging annex cv-ruimte en een trapportaal met de karakteristieke houten deuren naar de verschillende ruimtes.



Begane grond:

Aan de rechterzijde is de overdekte entree van deze speels ingedeelde, uitgebouwde woning. Rechts in de hal zijn de meterkast en de toiletruimte met fonteintje. Aan de andere zijde zie je de trap naar de eerste verdieping en een deur; hierachter is de trap naar het souterrain. In de hal ligt een mooie plavuizen vloer en zijn de wanden geschilderd in een mooie kleurencombinatie.

De woonkamer is een gezellige leefruimte met grote ramen aan de zuid- en westzijde. De ruimte is verdeeld in een zitkamer, een aparte eetkamer en aan de kant van de keuken staat een bureau. De laminaatvloer met brede delen geeft de woonkamer karakter. Vanuit de eetkamer heb je leuk uitzicht naar de rest van de woonkamer en de tuin. Via de schuifpui in de eetkamer heb je toegang tot het balkon.

Aan de achterzijde zijn de keuken en bijkeuken. Door het raam in de keuken kijk je naar de achtertuin en de luxe hoekopstelling heeft een granieten werkblad en diverse inbouwapparatuur: een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron en een vaatwasser (2019). In de naastgelegen bijkeuken staan onder andere de wasmachine, droger, koelkast en vriezer opgesteld. In zowel de keuken als bijkeuken ligt dezelfde plavuizen vloer als in de hal.



Eerste verdieping:

Vanaf de ruime overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. Dankzij het raam in de zijgevel is het trapgat lekker licht. Op de trap, overloop en in de slaapkamers ligt tapijt in een warme bruintint en de grootte van de slaapkamers is opvallend; hier heb je alle ruimte voor een bed, garderobekast, bureau en nog veel meer. Aan de voorzijde kijk je naar de rustige straat en het openbaar groen; aan de achterzijde kijk je over de achterliggende woningen richting het Heuvellandschap

De ruime, luxe badkamer heeft een speelse indeling. Blikvanger is het whirlpoolbad met de scheidingsmuur van mozaïekstenen; achter deze wand zijn een grote inloopdouche en een toilet. Aan de rechterzijde zijn de grote handdoekenradiator en het brede wastafelmeubel met twee wastafels, vier lades bergruimte en een spiegel met verlichting.



Zolder:

In een van de slaapkamers is een vlizotrap naar de bergzolder.



Exterieur:

De woning heeft een U-vormig terras welke te bereiken is via de dubbele schuifpui in de eetkamer en de buitendeur in de bijkeuken. Onder de overkapping zit je heerlijk in de avondzon en doordat de tuin van de achtergelegen woning een stuk lager ligt heb je veel privacy. De vele lavendelplanten aan de rand van het terras zorgen voor kleur en geur. Via de gemetselde trap bij het terras is de lagergelegen tuin te bereiken. De zij- en achtertuin zijn ingedeeld met een gazon, bodembedekkers, een boom, hoge struiken en twee terrassen waar je de hele dag in de zon kunt zitten. In de hoek van de tuin staat een houten berging.

Voor de voormalige garage is parkeergelegenheid op eigen terrein en de voortuin is voorzien van diverse beplanting, waaronder vele paarse heideplanten. Rechts van de woning loop je naar de entree en de brede, openslaande poort naar de achtertuin.



Bijzonderheden:

- Uitgebreide elektrische installatie met 7 groepen, 3 fasen en 2 aardlekschakelaars;

- 10 zonnepanelen op het schuine dakvlak (ca. 2.200 KWh);

- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Nefit Trendline HRC30 CW5, 2019);

- De woning is in 2007 uitgebouwd;

- Het souterrain en de oprit zijn in 2016 aangepast/vernieuwd;

- Dak is in 2016 vernieuwd en geïsoleerd;

- De spouwmuren van de uitbouw zijn geïsoleerd;

- Houten kozijnen met dubbel glas en HR++ glas.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
eengezinswoning
Type woning
vrijstaande woning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1960
In aanbouw
nee
Bouwperiode
tot 1906

Details

Ligging
aan rustige weg, beschutte ligging, landelijk gelegen
Permanente bewoning
ja
Daktype
zadeldak
Dakmateriaal
bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
150 m²
Oppervlakte overige functies
57 m²
Inhoud
671 m³

Indeling

Aantal kamers
10
Aantal slaapkamers
5
Aantal etages
4
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, dubbele wastafel, toilet, wastafel
Keuken type
dichte keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
dakisolatie, dubbel glas
Soort verwarming
cv ketel
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel bouwjaar
2019
Ketel type
Nefit Topline HR
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
304 m²
Ligging hoofdtuin
noordwest
Totale oppervlakte
304 m²

Garage

Garagesoorten
parkeerplaats

Parkeergelegenheid

Faciliteit
openbaar parkeren

Schuur/berging

Aantal
1
Soort
vrijstaand hout
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Kaart Oude Akerweg 37 Gulpen

naar Oude Akerweg 37 Gulpen
Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand

Deel dit object